Супрацоўнікі філіяла "Мінскія цеплавыя сеткі" РУП "Мінскэнерга" далучыліся да рэспубліканскай ініцыятывы па добраўпарадкаванні "На роднай зямлі - Жыві Як Гаспадар".
Энергетыкі не толькі аказалі дапамогу ў навядзенні парадку пенсіянерам і інвалідам у ДУА «Дом суправаджанага пражывання». Мінска», але і выявілі шчыры клопат і ўвага да падапечных.
Былі старанна вымытыя вокны, что позволило впустить в помещения больше света и создать более уютную атмосферу для проживающих.
Подобные инициативы не только улучшают условия проживания, но и укрепляют связь между поколениями, напоминая о важности взаимопомощи и добрососедства




Twitter
Facebook
Vk
Ok.Ru